Design Thinking w praktyce

czerwiec 17, 2013, 18:39

Chcesz wiedzieć jak firmy Doliny Krzemowej wpadają na przełomowe pomysły? Chcesz wprowadzić w swojej firmie i otoczeniu atmosferę kreatywności i entuzjazmu Kalifornii? Myślisz nad tym, jak stworzyć nowy, wymarzony produkt dla Twoich klientów? Nie musisz wyważać otwartych drzwi!

Przyjdź do nas!

Poznaj metodologię Design Thinking!

Na naszych warsztatach poznasz siłę pracy w grupie, weźmiesz udział w burzach mózgów, opracujesz rozwiązania dla realnych, globalnych problemów i będziesz się przy tym świetnie bawił!

Posłuchaj co na temat Design Thinking mówi, sam David Kelley.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, jakich nie znałeś! Zapraszamy na profesjonalne warsztaty w Design Thinking!

Podczas szkolenia uczestnik poznaje jednen z kluczowych elementów składających się na sukces Uniwersytetu Stanforda i Doliny Krzemowej. Koncepcja Design Thinking jest procesem praktycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów. Metodologia ta rozpatruje całe spektrum działań innowacyjnych z nastawieniem na klienta ostatecznego.

Cały proces składa się z 5 elementów:


Szkolenie polega głównie na zajęciach interaktywnych, w czasie których uczestnicy pracują w mieszanych grupach i są motywowani do nieszablonowego myślenia i pobudzania własnej kreatywności. Uczestnik uzyskuje wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat różnych metod i zachowań, które w danym przedsiębiorstwie mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów, komunikacji i rozwoju innowacji.


Zobacz zdjęcie ze szkoleń Design Thinking!

Sylwetka trenera:

Radosław Ratajczak, absolwent Telekomunikacji i Elektroniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, od 2005 roku twórca i Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Gospodarki oraz od 2009 twórca i Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. W latach 2006-2010 twórca i Prezes Zarządu firmy monitorującej media WycinkiPrasowe.pl sp. z o.o. Od 2009 roku nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Gospodarki z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości, zarządzania projektami, zarządzania czasem, zarządzania przedsiębiorstwem. Współpraca z inwestorami w zakresie tworzenia start-upów na etapie kreacji pomysłów, budowania biznesplanów, wdrożenia pomysłu, rozwoju strategicznego. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Trener Strategii Błękitnego Oceanu, szeroko rozumianej przedsiębiorczości akademickiej oraz kompetencji menedżerskich w zakresie zarządzania zespołem czy negocjacji. Od 2012 roku Dyrektor dodatkowych dwóch Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Twórca zjednoczenia AIP Bydgoszcz. Absolwent Programu Top 500 Innovators ? ponad 2 miesięczny stażu na Uniwersytecie Stanforda. Szkoleniowiec i praktyk w zakresie metodologii Design Thinking. Członek grupy eksperckiej Minister Barbary Kudryckiej – Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego ds. rekrutacji programu Top 500 Innovators. Doradca Zarządu Stowarzyszenia Top 500 Innovators.

« Powrót
+ 48 603-959-328
realizacja 7pixel.pl