Aktualności

Design Thinking w praktyce

czerwiec 17, 2013, 18:39

Chcesz wiedzieć jak firmy Doliny Krzemowej wpadają na przełomowe pomysły? Chcesz wprowadzić w swojej firmie i otoczeniu atmosferę kreatywności i entuzjazmu Kalifornii? Myślisz nad tym, jak stworzyć nowy, wymarzony produkt dla Twoich klientów? Nie musisz wyważać otwartych drzwi!

Przyjdź do nas!

Wiecej »

3… 2… 1… Start!

sierpień 5, 2012, 16:29

DyfuzjaWiedzy.pl gotowa do startu. Cieszymy się, że możemy już oficjalnie poinformować, że strona projektu wystartowała.

Wiecej »

Dyfuzja wiedzy

DyfuzjaWiedzy.pl to projekt skupiający specjalistów od przedsiębiorczości akademickiej. Jesteśmy po to, aby ułatwić proces transferu wiedzy i technologii pomiędzy biznesem a nauką. Posiadamy szerokie, praktyczne doświadczenie wynikające z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie z wdrażanych rozwiązań w USA, Chinach, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Izraelu, Niemczech, Francji. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje doradztwo, projektowanie oraz wdrożenie procesów zarówno po stronie nauki jak i biznesu. Posiadamy również szeroką ofertę szkoleniową. Zapraszam do współpracy.

Jutro zaczyna się dziś!

+ 48 603-959-328
realizacja 7pixel.pl